Son Dakika
 • Göztepe'de kombine isyanı büyüyor: Müşteri değiliz Göztepeliyiz
  Süper Lig'de sezonun ikinci yarısında 94 yıllık tarihinde ilk kez kendi stadına kavuşmak için gün sayan Göztepe'de taraftarın geçen cuma günü açıklanan kombine bilet fiyatlarına tepkisi devam ediyor.
 • GÖZTEPE DE TARAFTARLARDAN YÖNETİME KOMBİNE TEPKİSİ
  Bu sezon “#evedönüyoruz” sloganıyla kendi stadına geçecek olmanın heyecanını yaşayan Göztepe’de, kombine ve tribün yerleşimi gerilimi yaşanıyor.
 • Göztepe'de seferberlik var
  Süper Lig'de Trabzonspor galibiyetiyle yeniden ayağa kalkan ve teknik direktör sorununu genç isim İlhan Palut ile çözen Göztepe'de Malatya alarmı verildi. İlhan Palut, 24 golle en golcü ekip olan Malatya'nın silahları Adis ve Guilherme için sarı-kırmızılı savunmayı uyardı
 •  Göztepe'ye Jahovic ilk kez rakip
  Süper Lig'de yeni teknik patronu İlhan Palut yönetimindeki ilk maçta pazar günü Btc Türk Yeni Malatyaspor'u konuk edecek Göztepe, eski golcüsü Adis Jahovic'e İzmir'de ilk kez rakip olacak.
 • Verilmeyen Bir Söz Hakkı Sonrası Mez Gazinosu'nda Başlayan Aşk Hikayesi: Göztepe Spor Kulübü
  İzmir-Aydın arasına döşenmiş rayların üzerinde kara dumanlarını gökyüzüne üfürerek ilerliyor, henüz iki yaşındaki Cumhuriyet’in medarıiftiharlarından olan bir tren…
 • Beto: 'Karakterimde pes etmek yok'
  Göztepe'nin deneyimli kalecisi Beto, Radyospor'da Özgür Sancar'a açıklamalarda bulundu.
 • 'Başarısızlığa tahammülümüz yok'
  Göztepe'nin yeni teknik direktörü İlhan Palut, ilk antrenmanında camiaya flaş mesajlar verdi. "Başarısızlığa tahammülümüz yok" diyen genç teknik adam, "Rakiplere saygı duyan ancak kendi oyununu kabul ettiren bir Göztepe içinçalışacağız. Süper Lig için kendimi hazır hissediyorum. Genç teknik adamların üst liglerde görev alması noktasında üzerimde bir misyon hissediyorum. Başkanımız Mehmet Sepil'in ve camianın güvenine layık olacağız" dedi
 • Göztepe'nin 30. teknik direktörü İlhan Palut
  Göztepe ile 3 yıllık sözleşme imzalayan İlhan Palut, sarı-kırmızılı ekibin Süper Lig'deki 30. teknik direktörü olarak görev yapacak
 • Abdullah Çelebi'nin 'Tamer Tuna...' Başlıklı Yazısı
  Abdullah Çelebi'nin 'Tamer Tuna...' Başlıklı Yazısı
 • Göztepe yeni stadına kavuşuyor: ’95 yıldır bekliyorduk’
  Göztepe'nin kulüp başkanı Mehmet Sepil, ligin 19. haftasındaki Beşiktaş maçını, yeni statları Gürsel Aksel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi'nde yapmayı hedeflediklerini bildirdi. Stadın 24 saat canlı olacağını, bünyesinde geniş sosyal alanları ve bir oyuncak müzesini de barındıracağını dile getiren Sepil, stadın İzmirlilerin buluşma noktası haline geleceğini söyledi.
'Başarısızlığa tahammülümüz yok'

'Başarısızlığa tahammülümüz yok'

Abdulah ÇELEBİ/SONKALEİZMİR-Göztepe'de Tamer Tuna'nın istifasının ardından 3 yıllık sözleşme imzalanan teknik direktör İlhan Palut, Urla Adnan Süvari Tesisleri'nde takımla birlikte ilk antrenmanına çıkarken camiaya da önemli mesajlar verdi. Hatayspor'u 1. Lig'e çıkarıp geçen sezon Play-Off oynatan 43 yaşındaki teknik adam, "Çok mutluyum, heyecanlıyım. İlhan Palut ve ekibinin başarısızlığa tahammülü yok. Arada kazanılan maçlar yerine bir istikrar sağlama hedefimiz var.  Çok mutluyum ve heyecanlıyım. Başarmak için hazırım" dedi.

DOĞRU YERDEYİM
Süper Lig'den sezon başında da teklif aldığını ama kabul etmediğini kaydeden Palut, "Göztepe gibi bir camia ile beraber bu işe girmek benim için mutluluk verici. Doğru zamanda doğru yerde olduğumu hissediyorum, inanıyorum. İlk olarak Göztepe'ye bir futbol felsefesi kazandıracağız. Kendi oyununu oynayan, mücadele eden, agresif ve coşkulu bir takım olacak. Hedefimiz kendi camiamızın beklentilerini karşılık veren bir takım. Her hoca oynatacağı sistemi cümlelerle anlatabilir ama biz çok çalışarak sağlayacağız" diye konuştu. 

AYAKLAR SAĞLAM BASACAK
Palut şöyle devam etti: " Takımda oyun istikrarı sağlamalıyız. Rakiplere saygı duyacağız, önlem alacağız ancak kendi oyununu kabul ettiren acaba nasıl önlem alırız diye düşünülen bir Göztepe takımı hedefleyeceğiz. Bu oyun sistemi oturduğu zaman ve sonuçlar da geldiği zaman zaten herkesin mutlu olacağı bir sıralama sağlanmış olacak. Bugüne kadar getirdiğim futbol felsefesi ışığında bunu Göztepe takımına kısa sürede kazandırdığımız zaman bizim de Süper Lig'de ayaklarımın ne kadar sağlam basacağını zaten hep beraber göreceğiz" dedi.

GENÇLER FIRSAT BEKLİYOR
Palut, genç teknik adamların fırsat beklediğini, Göztepe'nin bu fırsatları vermekten çekinmediğini belirterek, "Ben de hak ettiğimi düşündüğüm bu güvene layık olmaya çalışacağım. Hedefim eğer ki böyle teknik direktörleri göreve getirme noktasında düşünene ama karar veremeyen camialar var ise bunun için de onlara bir referans olacağım." diye konuştu.
STAT HEYECAN VERİYOR

Göztepe'nin yapımı devam eden stadı Gürsel Aksel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi'nin heyecan verici olduğunu kaydeden Palut, "Ben de güzel bir süreçten sonra oraya inşallah başarılı bir şekilde gidebilecek Göztepe takımında teknik direktör olarak o stada çıkmanın heyecanını taşıyacağım." İlhan Palut'un ekibinde pro lisans sahibi Ersan Parlatan'ın yanı sıra Osman Demir, Bekir Arpacı, Erkan Akkoç, Çağatay Turan, Suat Arıcan, Birtan Güner yer alıyor.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz