Son Dakika
 • Mehmet Sepil: Sağlık en ön planda olacak
  Kulüpler Birliği ve Göztepe'mizin başkanı Mehmet Sepil, Süper Lig'e geri dönüş kararı ve küme düşmeme talebinin onaylanmamasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
 • Papatya: Bu Göztepe dağılmaz
  Göztepe Başkan Vekili Talat Papatya, transfer söylentilerini değerlendirirken, "Taraftarımız rahat olsun. Bu takım dağılmaz. Takımın yüzde sekseni kalmaktan yana" dedi.
 • 'Sonradan değil anadan doğma Göztepeliyim'
  Henüz çocuk yaşlarda sevdasının antrenmanlarını izlemeye gider ağabeyleri için top toplardı. Adnan Süvari’den, “Sen büyük bir futbolcu olacaksın” övgüsü aldı. Bu sözler, sarı kırmızılı formayı sırtından hiç çıkarmadan 16 yıl giymesini sağladı. O, adı Göz Göz’le bütünleşen İsmail Sütçü...
 • Medipol Başakşehir Soner'i bırakmıyor.
  Başakşehirli İrfan Can Kahveci'nin Fenerbahçe'ye transfer olma ihtimali güçlenirken, İstanbul ekibi İrfan'dan doğan boşluğu Göztepe'ye kiraladığı Soner Aydoğdu'yla doldurmak istiyor.
 • Göztepe'nin yeni transferi Wilczek
  Göztepe'miz ikinci yarının başında transfer ettiği Kamil Wilczek korona virüs arasından sonra başlayan idmanların yıldızı. Polonyalı golcü formuyla Teknik Direktör İlhan Palut'un gözüne girmeyi başardı.
 • Göztepe'de hentbol şubesini "Güçbirliği" yaşatacak
  Göztepe'de "Taraftarın şubesi" unvanıyla tanınan hentbol şubesi, camianın kenetlenmesiyle yaşatılacak.
 • Amatör Şubeler Sorumlusu Deniz Durmaz: Blöf Yapmıyoruz
  Hentbol ve Voleybol şubelerinde yarışmacı takım göndermeme kararı alan Göztepe'de duruma açıklık getiren Amatör Şubeler Sorumlusu Deniz Durmaz, "Blöf yapmıyoruz. Şu anda kararımız kesin. Ama camia bu işe bir el atar da bize destek olursa; örneğin takımların isminin başına sponsor bulursak, deplasman masrafları camianın içinden karşılanırsa durum değişebilir" dedi.
 • Göztepe'den Şok Karar..
  Göztepe, ekonomik gerekçelerle hentbol ve voleybol branşlarındaki yarışmacı takımlarını kapatma kararı aldı. Bu sezon Süper Lig'den düşen hentbol takımı ile 1. Lig'deki kadın voleybol takımlarının sadece altyapı düzeyinde faaliyet göstereceği açıklandı. Göztepe Amatör Branşlar Şube Sorumlusu Deniz Durmaz, "İsim sponsorluğu almadan özkaynaklarımızla bugüne kadar geldik. Son gelişen durumlarla beraber hentbol ve voleybolda faaliyetlerimize altyapı düzeyinde devam edeceğiz" dedi
 • Bilim Kurulu üyesi Kara: Maçlar bir ya da iki şehirde oynanabilir
  Bilim Kurulu Üyesi Ateş Kara, Süper Lig'in son 8 haftası ile ilgili net tarihin kısa süre içerisinde belirleneceğini duyururken, maçların bir ya da iki merkezde oynanacağını ifade etti.
 • Göktuğ Bakırbaş: Futbolu Göztepe'de bırakmak istiyorum
  Göztepe'mizin altyapısında yetişen Göktuğ Bakırbaş, instagram'da Mackolik'in sorularını yanıtladı.
Amatör Şubeler Sorumlusu Deniz Durmaz: Blöf Yapmıyoruz

Amatör Şubeler Sorumlusu Deniz Durmaz: Blöf Yapmıyoruz

SİSTEM YANLIŞTI

Mehmet Sepil yönetimi göreve geldiğinden bu yana sistemin yanlış işlediğini vurgulayan Durmaz, "Başkan bugüne kadar elinden gelen tüm desteği verdi. Ancak sistemin, (Futbol şu kadar harcıyorsun şu kadar da hentbole ve voleybola ver) şeklinde işlemesi baştan beri yanlıştı. Sadece Başkanımız Sepil'in cebine bağlı olarak yarışmacı takımları yürütmek olanaksız. Rakiplerimize belediyeler destek oluyor. Örneğin yol ve konaklama masrafları karşılanıyor. Bu paralarla üç - beş oyuncu daha istihdam edebiliyorsunuz. İsim sponsorları olmayan takımlar dışında da belediye takımları var.

Şu anda kararımız kesin. Yani mağdur edebiyatı yapıp geri dönme gibi bir niyetimiz yok. Gerçekler ortada. Başkanımız Mehmet Sepil'le de görüşerek yarışmacı takım kararı göndermeme kararı aldık. Ama camiadan (Biz size destek oluruz) diye bir yaklaşım gelir, masraflar karşılanırsa, liglerin başlayacağı tarihe kadar ki (ne zaman başlayacağı  belli değil) durumu tekrar değerlendirebiliriz" dedi.

 

AMATÖRDE DARALMA YOK

Durumun amatör branşlarda küçülmeye gitme şeklinde değerlendirilmemesi gerektiğinin de altını çizen Deniz Durmaz, "Biz aynen 14 branşta yola devam ediyoruz. Cimnastikte Ferhat'ı, okçulukta Yasemin'i olimpiyatlara göndereceği. Gururumuz olan sporcularımızın arkasındayız. Diğer şubelerde de faaliyitlerimiz aynı tempoda sürecek. Ancak destek olmadan yarışmacı takım çıkarmayacağız. kararımız kesin" dedi.  

Yorumlar (0)

Yorum Yaz