Son Dakika
 • Mehmet Sepil: Sağlık en ön planda olacak
  Kulüpler Birliği ve Göztepe'mizin başkanı Mehmet Sepil, Süper Lig'e geri dönüş kararı ve küme düşmeme talebinin onaylanmamasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
 • Papatya: Bu Göztepe dağılmaz
  Göztepe Başkan Vekili Talat Papatya, transfer söylentilerini değerlendirirken, "Taraftarımız rahat olsun. Bu takım dağılmaz. Takımın yüzde sekseni kalmaktan yana" dedi.
 • 'Sonradan değil anadan doğma Göztepeliyim'
  Henüz çocuk yaşlarda sevdasının antrenmanlarını izlemeye gider ağabeyleri için top toplardı. Adnan Süvari’den, “Sen büyük bir futbolcu olacaksın” övgüsü aldı. Bu sözler, sarı kırmızılı formayı sırtından hiç çıkarmadan 16 yıl giymesini sağladı. O, adı Göz Göz’le bütünleşen İsmail Sütçü...
 • Medipol Başakşehir Soner'i bırakmıyor.
  Başakşehirli İrfan Can Kahveci'nin Fenerbahçe'ye transfer olma ihtimali güçlenirken, İstanbul ekibi İrfan'dan doğan boşluğu Göztepe'ye kiraladığı Soner Aydoğdu'yla doldurmak istiyor.
 • Göztepe'nin yeni transferi Wilczek
  Göztepe'miz ikinci yarının başında transfer ettiği Kamil Wilczek korona virüs arasından sonra başlayan idmanların yıldızı. Polonyalı golcü formuyla Teknik Direktör İlhan Palut'un gözüne girmeyi başardı.
 • Göztepe'de hentbol şubesini "Güçbirliği" yaşatacak
  Göztepe'de "Taraftarın şubesi" unvanıyla tanınan hentbol şubesi, camianın kenetlenmesiyle yaşatılacak.
 • Amatör Şubeler Sorumlusu Deniz Durmaz: Blöf Yapmıyoruz
  Hentbol ve Voleybol şubelerinde yarışmacı takım göndermeme kararı alan Göztepe'de duruma açıklık getiren Amatör Şubeler Sorumlusu Deniz Durmaz, "Blöf yapmıyoruz. Şu anda kararımız kesin. Ama camia bu işe bir el atar da bize destek olursa; örneğin takımların isminin başına sponsor bulursak, deplasman masrafları camianın içinden karşılanırsa durum değişebilir" dedi.
 • Göztepe'den Şok Karar..
  Göztepe, ekonomik gerekçelerle hentbol ve voleybol branşlarındaki yarışmacı takımlarını kapatma kararı aldı. Bu sezon Süper Lig'den düşen hentbol takımı ile 1. Lig'deki kadın voleybol takımlarının sadece altyapı düzeyinde faaliyet göstereceği açıklandı. Göztepe Amatör Branşlar Şube Sorumlusu Deniz Durmaz, "İsim sponsorluğu almadan özkaynaklarımızla bugüne kadar geldik. Son gelişen durumlarla beraber hentbol ve voleybolda faaliyetlerimize altyapı düzeyinde devam edeceğiz" dedi
 • Bilim Kurulu üyesi Kara: Maçlar bir ya da iki şehirde oynanabilir
  Bilim Kurulu Üyesi Ateş Kara, Süper Lig'in son 8 haftası ile ilgili net tarihin kısa süre içerisinde belirleneceğini duyururken, maçların bir ya da iki merkezde oynanacağını ifade etti.
 • Göktuğ Bakırbaş: Futbolu Göztepe'de bırakmak istiyorum
  Göztepe'mizin altyapısında yetişen Göktuğ Bakırbaş, instagram'da Mackolik'in sorularını yanıtladı.
Göztepe'de hentbol şubesini

Göztepe'de hentbol şubesini "Güçbirliği" yaşatacak

Koronavirüs süreciyle birlikte ekonomik sebeplerle kapatılacağı açıklanan Göztepe Hentbol için camiadaki istişare süreçleri sona erdi. Sarı kırmızılı dernek ve grupların tam desteğiyle Göztepe Hentbol adeta küllerinden dirilecek.

"AMACIMIZ MARŞA BASMAK"

Buna göre kurulacak olan Göztepe Güçbirliği Derneği, hentbolun ayakta kalması için görev yapacak. Derneğin başkanlığını ise camianın sevilen isimlerinden Mustafa Dizdar üstlenecek. 

İlk açıklamasını İzmir Sıcak Haber'e yapan Dizdar, "Gelişmeler henüz çok taze. Yasal başvurumuzu Ramazan Bayramı'nın hemen ardından gerçekleştireceğiz. Kurucu başkan olarak görev yapacağım ve 7 kişilik bir yönetim var. Bizim amacımız marşa basmak. Sonrasında Göztepeli tüm oluşumların yer aldığı daha geniş bir yönetim kurulu oluşturmaya çalışacağız. Hentbol için bir an önce reklam ve sponsorluk bağlantılarını sağlamak için uğraşacağız. Kendini İzmirli kabul eden iş dünyası temsilcilerini de yanımızda yer almaya davet ediyoruz." ifadelerini kullandı."

Camiayı bilgilendirmek adına yapılan açıklamaysa şöyle:

Spor ekonomisinde gelişen güncel şartlar ışığında, HENTBOL branşımızın yarışmacı olarak müsabakalarda yer alması için görev camiamızın üzerine düşmüştür. Büyük Göztepe camiasını temsilen tüm oluşumlar, dernek ve topluluklar bir araya gelmişlerdir.

Bu toplantı ile Göztepe Güçbirliği Derneği’nin kurulması yönünde karar alınmış ve ilk resmi adımlar atılmıştır. Başta başkanımız Sn. Mehmet Sepil’in yol göstericiliğinde, kulüp yönetimimiz ile iş birliği içerisinde çalışacak derneğin amacı hentbol branşı başta olmak üzere Göztepe’mize elinden gelen her alanda hizmet etmek olacaktır.

Yeni bir dayanışma çağının merkezi olarak faaliyet gösterecek olan Göztepe Güçbirliği Derneği’nin kurucu başkanlığını hentbol branşımız için uzun yıllardır emek veren ve ilgili branşın değişkenlerine hakim olan Sn. Mustafa Dizdar üstlenecektir.

Süreç ile ilgili gelişmeler, ilerleyen zamanlarda büyük Göztepe camiası ile paylaşılacaktır. Göztepe taraftarlarının birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde hareket ettiğinde neler yapabileceğini bir kez daha göstermeye hazırız: Göztepe Hentbol’u Yaşatacağız!

Yorumlar (0)

Yorum Yaz