Son Dakika
 • Mehmet Sepil: Kulüpler 14 yabancıda kalmak istiyor
  Kulüpler Birliği Vakfı ve Göztepe'mizin Başkanı Mehmet Sepil, TFF ile yapılan toplantıda yabancı kuralıyla ilgili konuşulan planlamaları anlattı.
 • Halil Akbunar: 'Gürsel Aksel'de şampiyonluklar yaşayacağız'
  Göztepe'nin başarılı orta saha oyuncusu Halil Akbunar, Göztepe forması ile Avrupa'da oynamak istediğini belirterek, "İnşallah Gürsel Aksel'de şampiyonluklar yaşayacağımıza inanıyorum" dedi. Göztepe'nin 26 yaşındaki futbolcusu Halil Akbunar, TamSaha Dergisi'ne açıklamalarda bulundu. Takım olarak çok güzel bir stada kavuştuklarını belirten Halil, "Çok uzun bir zaman sonra stadımız oldu. Şöyle diyebilirim; bence Türkiye'nin en iyi statlarından bir tanesi oldu. Zaten gelip de görenlerin hepsi aynı şeyi söylediler. Göztepe'nin aslında çok önceden böyle bir stadı olması lazımdı. Bu süreçte yeni stadımızda çok az maç oynayabildik. İnşallah Gürsel Aksel'de şampiyonluklar yaşayacağımıza inanıyorum" diye konuştu.
 • Göztepe 20 yıllık hasreti dindirmek istiyor!
  Süper Lig'de son olarak evinde Aytemiz Alanyaspor'la 3-3 berabere kalan Göztepe'miz, cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Fenerbahçe maçına iddialı hazırlanıyor.
 • Göztepe'mizin Başkanı Mehmet Sepil Spor Life'de
  Kulüpler Birliği ve Göztepe'mizin Başkanı Mehmet Sepil sessizliğini Spor Life’a bozdu. Genelde röportaj vermeyi sevmeyen Sepil okul arkadaşı dergi yazarlarından Dr.İnci Haznedaroğlu Erkin’i kıramadı ve Erkin’in sorularına samimi cevaplar verdi.
 • Göztepe'de Üzen Seri
  Süper Lig'de koronavirüs arası sonrası Trabzonspor'un ardından BtcTurk Yeni Malatyaspor'a da yenilen Göztepe, son 6 maçında 5'inci yenilgisini alarak kötü bir seriye imza attı.
 • Göztepe, Malatya'da 3 puan bıraktı
  İşte maçın ayrıntıları...
 • UEFA ve Ulusal Kulüp Lisansı alan kulüplerimiz belli oldu
  TFF Kulüp Lisans Kurulu yaptığı toplantıda lisans adayı kulüpleri; Kulüp Lisans ve Finansal Fair Play Talimatı'nda aranan Sportif, Altyapı, Personel-İdari, Hukuki ve Mali kriterler yönünden inceledi ve 2020-2021 sezonu için UEFA ve Ulusal Kulüp Lisansı almaya hak kazanan kulüpleri belirledi.
 • Göztepe Telafi Peşinde
  Süper Lig'de koronavirüs salgını nedeniyle yaşanan duraklamanın ardından geçen hafta evinde lider Trabzonspor'la oynadığı maçı 3-1 kaybeden Göztepe, yarın düşme hattında yer alan BTC Türk Yeni Malatyaspor deplasmanına çıkacak.
 • Leo Schwechlen sözleşmesini feshetti
  Süper Lig’de cumartesi günü BtcTurk Yeni Malatyaspor deplasmanına çıkacak Göztepe’miz de Leo Schwechlen şoku yaşandı. Corona virüsü salgını süresince kendine ödeme yapılmadığını gerekçe gösteren Fransız oyuncu kulübe ihtarname gönderip ardından sözleşmesini tek taraflı feshederek takımdan ayrıldı.
 • Sessiz Çoğunluğun Sesi
  Göztepe başkanının tek gayesinin Göztepe’nin çıkarları olduğunu geçmişte onlarca kez görmüştür.
Mehmet Sepil: Sağlık en ön planda olacak

Mehmet Sepil: Sağlık en ön planda olacak

Beinsports'a açıklamalarda bulunan Mehmet Sepil şunları söyledi:

"Sağlık en ön planda olacak"

Bu, çok zor bir süreçti. Artık ülkeler normalleşme yolunda adımlarını atmaya başladı. Avrupa ülkelerinde artık futbolla ilgili tarihler belli oldu. Hatta Almanya, oynamaya başladı. Onun da büyük avantajını kullanıyor. Çok büyük bir seyirci kitlesi onları izliyor. Dolayısıyla hani bu beklenen bir şeydi. Bizim de başlamamız söz konusuydu. Yine sağlık en ön planda olacak. Çok dikkatli olmak zorundayız.

"Küme düşmemeyi onaylamadı!"

7 kulübün şöyle bir endişesi vardı, bu saatten sonra oynanacak olan ligde bir takım kulüpler için dezavantajlar oluşabileceğini, dolayısıyla bu sezon düşmenin kaldırılmasını talep ettiler. TFF onaylamadı.

Maalesef genç oyuncularımızı oynatamıyoruz. Oynatacağımız şeyler çok az. Biz kulüp olarak diğer liglere birçok genç oyuncuyu kiralık veriyoruz. Orada da kulüpler kiralık oyuncuyu çok tercih etmiyor. Bu gençleri yetiştiremiyoruz. Bu konuda TFF'ye müracaat ederek Süper Lig kulüplerinden bazılarının, profesyonel liglerde oynamak istediğini söyledik. Bunun dünyada çok örnekleri var. Oyuncularınızı yetiştirebileceğiniz ikinci bir alan açılmış oluyor. Bu Türk futbolu için çok faydalı olacak

Yorumlar (0)

Yorum Yaz