Son Dakika
Devre arasına kadar görevimin başındayım

Devre arasına kadar görevimin başındayım

Kulüpler Birliği ve Göztepe'mizin başkanı Mehmet Sepil, bugün yapılan toplantı sonrası yayıncı kuruluş hakkında ve görevine devam edip etmeyeceği konusunda açıklamalarda bulundu.

Kulüpler Birliği aylık olağan toplantısı gerçekleştirildi. Görüşmenin ardından Göztepe Kulübü ve Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil, açıklamalarda bulundu.

Yayıncı kuruluş ile yaşanan ödeme sorunundan bahseden Sepil, stadyumların belli bölümlerinin seyirciye açılmasını talep edeceklerini söyledi.

Sepil,Futbol federasyonu yayıncı kuruluş ile görüşmelerini sürdürüyor. Kulüpler Birliği olarak hep aynı noktadayız, kontrat ne diyorsa hakkımız odur, kontratın gerektirdiği ödemenin yayıncı kuruluş tarafından yapılmasını istiyoruz. ifadelerini kullandı.

Sepil maçlara seyirci alınması konusunda, "Bazı ülkelerde ligler başladı ve belirli oranda seyirci alınmaya başlandı. Sağlık Bakanlığı ve Spor Bakanlığı ile görüşüp, en azından statların belirli bölgelerinin, örneğin locaların, kulüplere gelir getirebilmesi için kullanılması talebinde bulunacağız." değerlendirmesinde bulundu.

Kulüpler Birliği Başkanı olarak görevine devam edip etmeyeceği konusunda da konuşan Sepil, "Kulüpler Birliği'nde başkanlık görevi oldukça zorlu bir görev. Sayın başkanlar devre arasına kadar değişimi yapmanın doğru olmadığını takdir ettiler. Devre arasına kadar görevime devam edeceğim. Devre arasında seçimli genel kurul yapacağız." dedi.

 

Yorumlar (0)

Yorum Yaz