Son Dakika
BB. Erzurumspor Maçının Ardından

BB. Erzurumspor Maçının Ardından

"Bizim için zorluk derecesi yüksek müsabakalar oynadık son haftalarda. Oyuncularımı kutluyorum hem antrenmanda hem sosyal hayatın içerisinde oldukları dönemde hem de saha içerisinde hem kendilerine hem de camialarına yakışır şekilde bir duruş sergilediler. Bunun karşılığında da özellikle son haftalarda hem camiamızın beklediği hem de kendilerine yakışan puanları aldılar. Şükürler olsun şu an daha da rahat ve geleceğe biraz daha güvenli bakabilecek bir pozisyondayız. Tabii ki bir şeylerin bittiği anlamına gelmesin bu. Biz mağlup olduğumuz maçlarda da aynı şeyleri söyledik. Çalışmaya ve öğrenmeye devam edeceğiz. Bu maç bizi mutlu etti evet ama her şeye rağmen doğrularımızı geliştirmek ve eksiklerimizi daha da azaltmak için çalışmaya aynı ciddiyetle devam edeceğiz. Oyuncularımın hepsi birbirine saygılı ve bu arkadaşlıklarının karşılığı olarak da camiamızı mutlu edecek sonuçlar elde ediyorlar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum, hepsini çok seviyorum.

Yarın antrenman yapacağız ve ardından bir gün dinlenecek oyuncularım. Geldikleri andan itibaren ise aynı istek, arzu ve disiplin ile yeni haftanın çalışmalarını sürdüreceğiz."

Yorumlar (1)

  • atilla taylan
    galip gelmek çok güzel ama galibiyet son dakikalarda geliyorsa vede iyi oynamıyorsak çok ızdırap çekiyoruz maçı seyrederken maçı hep halil akbunar omuzluyor. takımda mental ve taktik olarak rötüşlar yapılsa iyi olur mwobodo ve ndiaye eski formunda değiller oyuna yüklenmiyorlar neyseki defans herzamanki gibi iyi ve mücadeleci sıkışık anlarda sıkışık durumlarda sıkışık oyunculara pas vermek çok tehlikeli bu durumlarda topa dan dun vurulur nereye giderse gitsin. başarılar devam edecek adana dan selamlar

Yorum Yaz