Son Dakika
Göztepeli Taraftarlardan Kani Beko'ya Torbalı Tepkisi

Göztepeli Taraftarlardan Kani Beko'ya Torbalı Tepkisi

İzmir Milletvekili Kani Beko, Gürsel Aksel Stadı'nın dış kısmındaki mağaza ve dükkan kısımlarının Göztepe'ye devredilmesi için AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya'ya çağrı yaptı. Beko, "AK Parti İzmir milletvekili Atilla Kaya acaba konuya hassasiyetle yaklaşarak pandemi koşullarında geliri oldukça azalan kulüplerden olan Göztepe'mizin gelir kaynaklarını artırmaya yönelik bu beklentiye yönelik çabucak adım atar mı?" dedi. AK Partili Kaya'dan da "Baltayı taşa vurdunuz" yanıtı geldi.

CHP İzmir Milletvekili Kani Beko, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "Göztepe camiası, taraftar, Göztepe Gürsel Aksel Stadı'nın futbol sahası, tribünler ve soyunma odaları ile idari bölümler dışındaki mağaza, dükkan vb. bölümlerinin Bakanlık tarafından kulübe devredilmesini istiyor. Ticari gelirlerin ve tribün hasılatının düştüğü pandemi koşullarında, üstelik yayıncı kuruluşun tek taraflı indirime gittiği koşullarda mağaza ve dükkanların üçüncü kişilere kiralanarak gelir elde edilmesi şart! Koyu Göztepe taraftarı olan AK Parti İzmir milletvekili Atilla Kaya acaba konuya hassasiyetle yaklaşarak pandemi koşullarında geliri oldukça azalan kulüplerden olan Göztepe'mizin gelir kaynaklarını artırmaya yönelik bu beklentiye yönelik çabucak adım atar mı?"

 

KAYA'DAN CEVAP GELDİ

AK Partili Kaya da sosyal medya hesabından CHP'li Beko'ya yanıt verdi. Kaya şunları kaydetti: "Sn.Kani Beko, CHP'li belediyelerin tüm engellemelerine, açtıkları davalara rağmen nasıl ki o stadyumu yaptıysak söz konusu devir işleminin de gerçekleşmesini sağlarız. Göztepe'mize yabancı, geçmişi bilmeyen CHP'li diğer İzmir Milletvekilleri gibi siz de baltayı taşa vurdunuz! Göztepe'mizin Başkanı Mehmet Sepil'e sorsaydınız, stadın devri konusunda bir sıkıntı olmadığını, ilk aşamanın tamamlandığını, benzer durumdaki Türkiye'deki diğer stadların da önünü açacak yasal hazırlığın yapıldığını, bakanlığın ve bizim çalışmalarımızı size anlatırdı. Evet, dediğiniz gibi ben koyu bir Göztepe taraftarıyım. Sizin ise hangi kulübün taraftarı olduğunuzu bilmem. Kulübümüze siz de bir katkı sunmak isterseniz, CHP'li belediye tarafından Göztepe'mizin elinden alınan Torbalı'daki araziyle ilgili adım atın, samimiyetinize inanalım!"

 

 

TARAFTARLAR KANİ BEKO'YA TEPKİ GÖSTERDİ

Öte yandan Kani Beko'nun attığı twiti gören Göztepeli taraftarlar Kani Beko'ya Torbalı Tesisleri ile ilgili tepki gösterdi.


İşte taraftarın attığı cevaplar : 

Yorumlar (0)

Yorum Yaz